Blog

Zayıflama Sorunsalı
Diyet, Vitrin

Zayıflama Sorunsalı

 

Eminim bir çok kadının sorunu zayıflama konusudur. Sadece zayıflamak için değil aynı zamanda kilo almak için de çabalayıp didinenler olduğunu biliyorum. Ancak benim sorunum kilo vermek üzerine. Eski yazılarımı okuduysanız eğer bir çok kilo verme girişimim olduğunu göreceksiniz fakat kilo vermek benim için maalesef çok zor.

Zayıflama süreci kararlarım;

Çok zor diyerek kendimi buna alıştırmıyorum elbette! Sürekli diyet araştırıp uygulayıp yürüyüşler yapıp yine de bunların sonucunda vücudum ödem dolu halde parmaklarıma yüzüklerimin olmadığı günlere uyanmak o kadar zor ki…

Zayıflama Sorunsalı

Zayıflama Sorunsalı

 

Neyse ne! Bundan sonra şu diyeti yapıyorum, bu diyeti yapıyorum diye yazı yazmak yerine uygulayıp da başarı sağladığım yöntemleri yazmaya karar verdim. Hem kendimi demotive etmemek için hem de sizi yanlış yönlendirmemek için aldığım bir karar bu.

Diyet düzenimi paylaşmayacağım kararım tabi ki yaptığım sporları ve düzenli yaşam stilimi paylaşmayacağım anlamına gelmiyor. Gelecek günlerde umarım spor düzenim ile ilgili bir yazı da yazacağım. En kısa zamanda yeniden yoga da yapmaya başlayacağım.

Umarım hem kendime hem de size yardımcı olabilirim.

Kendinize iyi bakın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.