Blog

The Balm – Shady Lady Vol.2
Makyaj, Ürün Tanıtımı, Vitrin

The Balm – Shady Lady Vol.2

Merhaba!

Yine bir The Balm paleti tanıtım yazısıyla karşınızdayım ve bu son olmayacak çünkü elimde The Balm’ın neredeyse bütün ürünleri var 🙂

Shady Lady vol.2   9 renkten oluşan sevimli paketli bir far paleti. Genel olarak sedefli koyu renklerden oluşuyor yani mat farlardan hoşlanıyorsanız size önerebileceğim bir ürün değil. Benim paletteki favori renklerim tam ortada bulunan haki yeşil, solundaki petrol mavisi ve yeşilin üstünde olan pembemsi mor renk. Ne de güzel tanımladım hepsini di mi?

The Balm Shady Lady vol.2

The Balm Shady Lady vol.2

 

Feisty Felicia yani pembemsi mor renk ile en yakın arkadaşımın düğününe giderken koyu bir göz makyajı yapmıştım, sürümün kolaylığı ve kalıcılığıyla beni benden almıştı. Herhangi bir far bazı kullanmadan da renklerin güzelliğini tam anlamıyla görebilirsiniz. Koyu renkler sürerken biraz dökülme yapabiliyor bu yüzden önce göz makyajınızı daha sonra yüz makyajınızı yapmanızı tavsiye ederim.

The Balm Shady Lady vol.2

The Balm Shady Lady vol.2

Ayrıca eyeliner fırçanızı ıslatıp koyu renkleri eyeliner olarak da kullanabilirsiniz ve kocaman aynasıyla dışarda bile rahatça makyajınızı yapabilirsiniz.

 

Siz de The Balm ürünlerini seviyor ve kullanıyorsanız lütfen yorum yazmayı unutmayın.

Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.