Blog

Sinameki Kürü ile Saç Uzatma
Kişisel Bakım, Saç Bakımı

Sinameki Kürü ile Saç Uzatma

Sinameki kürü ile saç uzatma hızınızı arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Hızlı saç uzama formülü olarak bilinen sinameki kürü, saç uzatma yöntemleri arasında neredeyse herkesin bildiği ve mükemmel sonuç aldığı bir kür. 

Sinamekinin temel faydalarından biri, sadece saçınızı güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda saç derisini iyileştirmesi ve kepeği tedavi etmesi ile de bilinir. Mükemmel bir bakım bitkisi olduğu için saç dökülmesiyle mücadele ettiğini bildirmek isterim.

Sinameki yaprakları hem saça parlaklık katar, hem de saçınızın güçlenmesinde ve kalınlaşmasında da çok faydalıdır. Kimyasal işlemlerin olumsuz etkilerini en aza indirir. Başlangıçta saçlarınız sert ve kuru hissedebilir, ancak birkaç gün uyguladıktan sonra farkı göreceksiniz.

Hazırlanışı :

1 çay bardağı su ile yaklaşık 1 tatlı kaşığı sinamekiyi 1 dakika kadar kaynatıp sonrasında süzün.

Ilık hale gelince içine 1 yemek kaşığı tatlı badem yağı, 1 ampul evigen, 1 ampul bepanten, 1 ampul bemiks vitamin ekleyin. Her uygulama öncesi taze olarak hazırlayın. Fazla hazırlayıp başka uygulamalar için bekletmeyin.

Hazırladığını karışımı mümkünde bir fısfıslı şişeye aktarın ve önce saç diplerine olmak şartıyla bütün saçınıza püskürterek uygulayın. En az 30 dakika, en fazla 1 saat bekletin saçınızda.

2 ay boyunca haftada bir defa aynı işlemi uygulamaya devam edin. Sinameki kürü ile saç uzatma aslında bu kadar kolay! Benim önerim uygulamaya başlamadan önce saçınızın arkadan fotoğrafını çekin ve 2 ay sonra yeniden çektiğiniz fotoğrafla karşılaştırıp ne kadar işe yaradığını net bir şekilde görün.

Diğer saç bakım yazılarıma ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;
http://www.makyajvemoda.com/category/sac-bakimi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.