Blog

Saç Dökülmelerine Karşı En İyi 6 Şampuan
Saç Bakımı

Saç Dökülmelerine Karşı En İyi 6 Şampuan

Saç dökülmesi sandığınızdan daha yaygındır ve herkesin başına gelebilir. Bu yüzden saç dökümelerine karşı en iyi şampuan yazımı yazmak istedim. İlaçlar, vitamin eksiklikleri, tiroid bozuklukları, aşırı şekillendirme ve otoimmün bozukluklar, stres saç dökülmesine ve incelmesine neden olabilir.

saç dökümelerine karşı en iyi şampuan söz konusu olduğunda iki seçeneğiniz var: reçeteli veya reçetesiz tedaviler. Reçeteli şampuanlar “anti-androjenetiktir”, yani saç dökülmesi ile ilişkili iki hormonu – testosteron ve dihidrotestosteron (DHT) – “folikül bölgesinde saç büyümesini hedefleyerek ve yerel olarak neden olan hormon döngüsünü kesintiye uğratmaya yardımcı olarak – önledikleri anlamına gelir.

Reçetesiz satılan saç dökülmesine karşı şampuanlarının size uygun olduğunu düşünüyorsanız veya sadece büyümeyi ve gücü artırmak istiyorsanız, saçı yeniden yapılandırmaya ve çevresel zararı azaltmaya yardımcı olmak için E vitamini ve ginseng, amino asitler ve B vitaminleri gibi antioksidanlar içeren formüller öneririm. Saçı tahriş edip nemi azaltan parabenler, sülfatlar ve kokular içeren şampuanlar kullanmanızı önermiyorum.

Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

Clear Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

Dove Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

Syoss Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

Revox Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan

Novocrin Placenta Saç Dökülmelerine karşı Şampuan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.