Blog

Masumiyet dizisi oyuncuları, Masumiyet dizisi konusu ne?
Dizi Önerileri

Masumiyet dizisi oyuncuları, Masumiyet dizisi konusu ne?

Masumiyet dizisi oyuncuları ve konusu sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Masumiyet dizisi oyuncuları kim? Masumiyet dizisi konusu ne, nerede çekiliyor? İşte Masumiyet oyuncu kadrosu!

Masumiyet dizisinin konusu ne?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişen hayatını konu alan dizide bir çok efsane oyuncu yer alıyor. Bahar’ın kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değildir. Babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Bahar kızını bu yanlış ilişkiden kurtarabilmek için elinden gelen her şeyi yapar fakat olacaklardan kızını kurtaramaz.

Masumiyet dizisi nerede çekildi?

Masumiyet dizisi çekimlerinin büyük bir kısmı İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan iş insanı Sakıp Sabancı’nın villasında çekiliyor.

Masumiyet dizisi oyuncuları kimler?

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur kadroda yer alıyor.

Masumiyet Hale Ilgaz (Hülya Avşar) kimdir?

İlker Ilgaz’ın (Serkay Tütüncü) annesi. Hale, belgesel kanallarında gördüğümüz o yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu. Pençeleri oğlunu korumak için her an hazır durumda. Kibirli, snob ve ulaşılmaz kusursuz cemiyet kadını görüntüsünün altında sistematik psikolojik şiddet mağduru bir eş ve yorgun bir anne saklı.

Masumiyet Harun Orhun (Mehmet Aslantuğ) kimdir?

Bembeyaz, harika dünyası müstakbel damadına yönelik fena suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen bir babadır.

Masumiyet Bahar Yüksel (Deniz Çakır) kimdir?

Genç yaşta anne olan, üniversitenin kapısından dönmüş olan Bahar hayallerinden vazgeçmiş sıradan bir kadın. Saklı kalmış olan gücü kızının kendisinden yaşça büyük ve başkasıyla ilişkisi olan kişiye aşık olmuş olan kızı sayesinde ortaya çıkacaktır.

Masumiyet Ela Yüksel (İlayda Alişan) kimdir?

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı Ela, üniversite heyecanı yaşayan bir genç kızdır. Asla olmaması gereken bir aşka yelken açacaktır.

Masumiyet İlker Ilgaz (Serkay Tütüncü) kimdir?

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ve çocukluğundan beri her hatasının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist.

Diğer dizi yazıları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://www.makyajvemoda.com/?s=dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.