Blog

Kasım 2016 Bitenler
Ürün İncelemesi

Kasım 2016 Bitenler

Merhaba,

Benim okumaktan en çok zevk aldığım yazı dizileri bitenlerdir. Bakalım ben kasım ayında neler bitirmişim. Hangilerinden memnun kalmışım, hangileri beni hayal kırıklığına uğratmış?

 

Yazıya bir kaç aydır favorim olan bir ürün ile başlamak istiyorum;

Kasım 2016 Bitenler

Loreal Elseve Mucizevi Yağ – Saç güzelleştirici krem

Herkese önerdiğim, her banyo sonrası saçlarıma zevkle sürdüğüm bir saç kremi Loreal Mucizevi Yağ. Malum sürekli boyanan ve normalde de kuru bir yapısı olan saçlarım var ve bu kremi kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha yumuşak, daha parlak. Bittikçe alıyorum.

 

Isana Deospray Exotic

Favoriler videomda da bahsettiğim Isana deodorantları aylardır sürekli kullanıyorum. Daha önce de bahsettiğim gibi ben deodorantları devamlı olarak kullanmayı sevmiyorum. Yani bi bir şişe bitmeden başka bir çeşite başlayıp daha sonra diğerinin yarında ilk kullandığıma dönüyorum 🙂 Evet biraz değişik bir uygulama ama ben kendi vücudumun şifresini çözdüm bu konuda… Bu deodorantlar da bittikçe yenisini aldığım ürünlerden tabi ki.

 

Nivea Pearl and Beauty ve Nivea Double Effect Deodorant

Bir diğer favori deodorantım da Nivea’nın bu müthiş kokulu ikilisi. Değiştirerek kullandığımdan birden fazla favori ürünüm var. Bunları da bittikçe yeniliyorum.

Rival de Loop Revital Q10 Göz Maskesi ve Organics Thermal Radience Saç Maskesi (tester)

İlk defa bir Rival de Loop ürününden memnun kalmadım çünkü alerji oldum bu maske yüzünden. Gözlerim ve göz çevrem o kadar kötü etkilendi ve tahriş oldu ki bir daha asla almam.

Organics saç maskesini bir alışverişim sırasında tester olarak verdiler. Tek kullanımlık olduğundan pek bir etkisini gördüğümü söyleyemem ama derinlemesine onarıcı ve ısıya karşı koruyucu olduğunu söyleniyor ürünün.

Morfose Argan Şampuan ve Loreal Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan

Morfose arganlı şampuanı Cosmoplex’ten almıştım büyük hevesle ama normal bir market şampuanından farkı olmadığını gördüm malesef. Fiyatı çok uygundu fakat istediğimi alamadıktan sonra bir daha almanın bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.

Loreal Elseve Besleyici Şampuanı ise bittikçe alıyorum bu aralar. Saçlarımı yumuşacık yapıyor ve nerdeyse saç kremine ihtiyaç duyulmayacak kadar kolay taranıyor saçlarım.

Cemre Üzüm Çekirdeği Duş Jeli ve Wellness & Beauty  Yeşil Limonlu Vücut Peelingi

Cemre duş jelini bir kozmetik mağazasından saç boyası aldığım için hediye etmişlerdi. Jöle gibi bir yapısı var, normal bir duş jelinden farkı yok. Hatta kokusu da hiç hoş değil bana göre. Bitirene kadar akla karayı seçtim. Asla almam…

Wellness & Beauty peelingi Rossman’dan aldım. Resmen haftalarca kullanmaya kıyamadım ama daha sonra dayanamayıp büyük bir zevkle kullandım. Bu kadar güzel bir koku yok, ayrıca ciltte bıraktığı yumuşaklık anlatılmaz! Tekrar tekrar alırım 🙂

 

Kasım ayında bitirdiklerim bu kadardı. Umarım merak ettiğiniz ürünler vardır ve ben de size yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, hoşçakalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.