Blog

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem
Kişisel Bakım, Saç Bakımı, Vitrin

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Çok uzun zamandır kullandığım ve bittikçe aldığım ürün olan Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem hakkında uzun bir yazı yazıyorum şimdi hazır olun.  Saç Güzelleştirici Krem, 6 değerli çiçek özü yağı içeren ve saçı hem besleyip hem de şekil veren bir saç bakım ürünü. BEnim saçlarım kupkuru olduğundan ben bu saç güzelleştirici kremi hem nemli saçlarıma hem de kuru saçlarıma sürebiliyorum. Yağ içerdiği için yağlı saçlar kullanmakta çekinebilirler ama yapısı o kadar hafif ki emin olun yağlı saçların da rahatlıkla kullanabileceği bir krem.

Mucizevi yağ saç güzelleştirici krem, durulamaya gerek duymadan banyodan sonra nemli saçınıza ve  saçlarınızı şekillendirmeye başlamadan önce kuru saçınıza sürülebilir.

Ben kuru ve sert saçlar için olan saç güzelleştirici krem kullanıyorum ama her saç tipinin kullanabileceği ayrı bir tür daha var. Eğer saçlarınızın fazlasıyla sert ve yıpranmış olduğunu düşünüyorsanız benim kullandığım saç güzelleştirici kremden kullanabilirsiniz.

Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Saça Nasıl Etki Eder

  • Saçları besler.
  • Işıl ışıl yapar, parlatır.
  • Saçı pürüzsüzleştirir.
  • Saçın ihtiyacı olan günlük bakımı yapar.
  • Mis gibi kokmasını sağlar.
  • Mis Mis Mis gerçekten.

 

Saça etkilerinden bahsetmişken başka şeyler de anlatayım 🙂 Kıvırcık saçlılara özellikle önerebileceğim bir bakım ürünü bu mucizevi yağ saç güzelleştirici krem. Benim kıvırcıklarım, buklelerim özellikle çok boyanmaktan ve ısı görmekten çok şekilsizleşmeye başlamıştı. Fakat bu ürün sayesinde daha dolgun ve kolay şekil verilebilir oldular. Ayrıca kabarmayı da engellediğini eklemeden edemeyeceğim. Ben saçlarımın gür ve hacimli görünmesini çok severim fakat kabarmış olarak değil bilmem anlatabildim mi? İşte bu krem bana bu görünümü sağlıyor.

 

Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem Nasıl Kullanılır

  • Saçlar ıslakken tüm saça uygulayarak yoğun şekilde beslenmesini sağlayabilir ya da banyodan sonra saçlarını kurutmadan önce saç boy ve uçlarına uygulayıp 230 derece ısıya kadar saçlarınızı koruyabilirsiniz.
  •  Saçlar kuruyken uygulayıp şekillendirmeyi kolaylaştırabilir, saçlarınızın beslenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Saçları şekillendirdikten sonra uç ve boylarına uygulayıp daha parlak ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu arada Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem ile Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Şampuanı beraber kullanırsanız (benim yaptığım gibi) çok daha iyi ve hızlı sonuçlar alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.