Blog

Doa Kozmetik – Hindistan Cevizi Yağı
Kişisel Bakım, Ürün Tanıtımı

Doa Kozmetik – Hindistan Cevizi Yağı

Merhaba!

Bugün size Doa Kozmetik’in hindistan cevizi yağını anlatacağım. Öncelikle ben bu yağı ne için kullanıyorum ondan bahsedeyim. Saçlarım kıvırcık, koyu kumral, belime kadarDI bir zamanlar. Hangi kadın saçlarını boyamadan bir hayat geçirmiş sorarım size? Ben de saçlarımı hunharca boyayıp güzelim kıvırcıklarımı mahvettim tabi ki!

Hindistan cevizi yağını da saçlarımın toparlanması, kıvırcıklığına ve eski esnekliğine tekrar kavuşması için kullanıyorum. Saçlarım sarıyken yani daha fazla yıpranmışken her banyo sonrası özellikle uçlarına, elimde kalan ürünü ise saç boylarına uygulayıp o şekilde kurutuyordum ya da kendi kendine kuruması için bekliyordum. Şu aralar biraz tembellik yapıyorum her banyo sonrası uygulamıyorum. Genel olarak maske şeklinde uygulamak yerine bütün gün saçlarımda kalmasını tercih ediyorum çünkü saçlarım müthiş derecede kuru! Ekteki fotoğrafta uçlarına ve biraz boylarına sürülmüş, kendi kendine kurumuş halini görüyorsunuz.

Hindistan Cevizi Yağı Sürülmüş Saç

Hindistan Cevizi Yağı Sürülmüş Saç

Hindistan cevizi yağı kışın katı, yazın sıvı şekilde oluyor oda sıcaklığında. Yani bozulduğunu vs zannedip atmayın öyle katıdan sıvıya geçiş yapınca. Zaten katı haldeyken de elinize bir parça aldığınızda hemen eriyip su gibi oluyor. Saça uygulaması da son derece kolay oluyor.

Merak etmeyin sürüp yattığınızda ya da banyo sonrası bütün gün saçınızda bıraktığınızda sizi bitlendirmez 🙂

Eğer şimdiye kadar kullanmadıysanız ve benim gibi kurumuş ve yıpranmış saçlara sahipseniz size kesinlikle tavsiye ediyorum. Kullanıyorsanız da lütfen memnun musunuz yoksa değil misiniz yorum bırakın ki herkes bilgilenmiş olsun.

 

Şimdilik hoşçakalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.