Blog

Camdaki Kız Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Dizi Önerileri

Camdaki Kız Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Uzun süre tanıtımı yapılan Camdaki Kız dizi Kanal D’de yayınlanmaya başladı. Ünlü psikiyatr, yazar ve sunucu Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Camdaki Kız dizisi 8 Nisan Perşembe akşamı ilk bölümüyle televizyonda yayınlandı.

Camdaki Kız Dizi Konusu

Dizinin başrolündeki Nalan, sıcakkanlı sevimli ve çok güzel bir genç kadındır. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışır, hiç ortada bir şey yokken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. İkisinin de geçmişinde karanlıklar vardır. Acaba Nalan ve Sedat geçmişlerini unutup mutlu olabilecekler mi?

Nalan’ın annesinin takıntılı bir şekilde Nalan’ın namusunu korumaya çalışması, Sedat’ın kendisinden yaşça büyük, evli ve çocuklu Cana ile yaşadığı yasak aşk, Gizemli Muzo, Sedat’ın aşırı cimri babası, ve daha ilginizi çekecek bir sürü kişi var dizide.

Camdaki Kız Dizi Oyuncu Kadrosu

Nalan – Burcu Biricik
Gülcihan – Devrim Yakut
Sedat – Feyyaz Şerifoğlu
Döndü – Feri Baycu Güler
Toko – Hamza Yazıcı
Cana – Hande Ataizi
Feride – Nur Sürer
Adil – Şerif Erol
Selen – Selma Ergeç
Rafet – Tamet Levent
Hafize – Nihal Menzil
Levent – Tuğrul Tülek

Camdaki Kız Nerede Çekildi

Başrollerinde Burcu Biricik ile Devrim Yakut’un oynadığı Camdaki Kız dizisi İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir ve Taksim Caddesi’nde çekildi.

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya Elmalı’da dünyaya gelmiştir ve lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Okul yıllarında Bornova Bel. Şehir Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır. 2006 yılında Antalya’da güzellik yarışmasına katılmıştır ve Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. Burcu Biricik, reklamcı Emre Yetkin ile 30 Temmuz 2016 tarihinde evlendi.

Diğer dizi önerisi yazılarım için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;
http://www.makyajvemoda.com/en-iyi-netflix-dizileri/
http://www.makyajvemoda.com/friends-dizisinin-konusu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.