Blog

Ağustos 2016 Bitenler
Ürün İncelemesi, Vitrin

Ağustos 2016 Bitenler

En sevdiğim yazı dizisinden herkese merhaba!

Uzun uzun bekledim, biriktirdim ürünleri ki rahat rahat yazayım… Aslında bir sürü ürün attım çöpe, yazı yazacağımı unutup 🙁 Bir sonraki için ders olsun bana, bütün biten ürünlerimi bir poşet yerine kutuda biriktireceğim ki gözümden kaçmasın…

Gelelim bitirdiğim ürünlerle ilgili yorumlarıma;

Bitenler - 02

Bitenler – 02

 

Şöyle bir bakınca sadece saç ürünleri ve deodorant bitirmişim 🙂 Ama dediğim gibi attığım bir sürü şey oldu…

Selective saç açıcı mavi su

Selective saç açıcı mavi su

Evimiz yakınında bir kuaförden aldım bu mavi suyu. Selective markasının saç açıcı spreyi, gayet başarılı bulmuştum fakat fiyatı son derece pahalı gelmişti.

Küçük bir google sorgulaması sonucunda aslında pahalı olmadığını, kuaförün bana 3 katı fiyata sattığını öğrendim :/ Elimdeki ürün bittiğinde tekrar alırım bundan.

Yves Rocher şampuan

Yves Rocher şampuan

Yıpranmış saçlar için olan bu şampuanları indirimdeyken böyle ikişer ikişer alayım, Yves Rocher‘den kötü ürün çıkmaz dedim ve yanıldım. Benim yıpranmış saçlarımda hiç bir etkisi olmadı.

Hatta saç kremlerini de kullandım beraberinde (unutup attığım paketlerden biri saç kremi) ama saçlarım tiftik tiftik çıktım her duştan. Bitsin de başka şampuan alayım diye bol bol kullandım :/ Bir daha almam…

Nivea deodorant

Nivea deodorant

En en ennnnn sevdiğim deodorantlar bunlar!

Nivea Double effect ve pearl & beauty… İkisi de öyle güzel kokuyorlar ve koltuk altını yumuşacık yapıyorlar ki kendinizi koklaya koklaya uyuyorsunuz 🙂 Bittikçe alıyorum ikisinden de.

Nash argan yağı ve Dove kırık uç onarım kürü

Nash argan yağı ve Dove kırık uç onarım kürü

Nashi argan yağı bildiğimiz argan yağı. Fazla pahalı bence. Benim gür ve kuru saçlarımı düşünecek olursak bana böyle küçük ama pahalı ürünler çok çekici gelmiyor.

Dove kırık uçlar için onarıcı saç bakım kürüne tam anlamıyla bayıldım. Ben sadece uçlara sürmedim elbette, bütün saçıma uyguladım ve öyle güzel yumuşaklık elde ettim ki saçlarımda. Tekrar alırım!

Yves Rocher sac onarıcı bakım maskesi ve Bioblas saç maskesi

Yves Rocher sac onarıcı bakım maskesi ve Bioblas saç maskesi

Yves Rocher şampuanlarını kullanırken yaşadığım hayal kırıklığını maskesinde de yaşadım. Normal bir saç kreminden farksızdı malesef.

Bioblas saç dökülmesine karşı maskesini ise saç dökülmesi için değil de keratin repair özelliği için aldım ama aynı şekilde saç kremi olarak kullandım :/

İkisini de bir daha almam.

Isana makyaj temizleme pamuğu ve Elidor saç kremi

Isana makyaj temizleme pamuğu ve Elidor saç kremi

Isana makyaj temizleme pamuğundan çok memnun kaldım! Kocaman olduğu için tek bir pamukla bile bütün yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Yumuşacık ve uygun fiyatlı, tekrar alacağım.

Elidor saç kremini La Riche Directions yarı kalıcı saç boyamı inceltip saçıma uygulamak için almıştım. Hiç ummadığım kadar iyi çıktı, fazla fazla kullanmaya gerek kalmadan saçlarımı yumuşacık yaptı duş esnasında. Tekrar almam çünkü en iyi saç kremi arayışım bitmedi.

Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2O duymayan, kullanmayan kaldı mı bilmiyorum. Cildim fazlaca hassas ve alerjik olduğu için makyaj temizleme ürünleri büyük dertti benim için. Senelerdir Bioderma kullanıyorum bu yüzden. İkili paketlerde alıyorum, eczanelerde bulabilirsiniz. Bittikçe tekrar tekrar alacağım tabi ki.

Nivea ve Yves Rocher deodorant

Nivea ve Yves Rocher deodorant

Üstte sprey deodorant olarak zaten bahsetmiştim Nivea dan. Aynı şekilde roll on olarak da severek kullanıyorum.

Yves Rocher Nilüfer çiçeği kokulu roll on deodorantını da bittikçe alıyorum. En sevdiklerim arasında her zaman.

Bu kadar deodorantı neden alıyorsun, nasıl bitiriyorsun diye soranlar vardır 🙂 Ben deodorant bitene kadar kullanmıyorum yarısına kadar kullanıp başka bir çeşit kullanmaya başlıyorum, sonra tekrar diğerine dönüyorum. Çabuk sıkılıyorum deodorantların kokusundan.

 

Bitenler yazım bugünlük bu kadar. Umarım yaz aylarında özellikle saç ve deodorant konularında yardımcı olarak bir post olmuştur.

Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.