Blog

Alerjik Gözler İçin Temizleme Mendili
Kişisel Bakım, Ürün Tanıtımı

Alerjik Gözler İçin Temizleme Mendili

Merhaba!

Her bahar alerji olup benim gibi eziyet çekiyorsanız şimdi size bahsedeceğim göz temizleme mendili gerçekten işinize yarayacak.

Her yıl bahar aylarında benim için kaçınılmaz olan burun akmaları ve hapşırık krizlerine bu yıl malesef gözlerim de katılmaya karar verdi. Bir haftadır gözlerimde aşırı kaşıntı ve sulanma yaşıyordum ki alerji bir derece daha ilerledi ve  göz kapaklarımda batma başladı. Sanki göz kapaklarımın içinde minik iğneler vardı ve her gözümü açışımda onlarca iğne gözlerimin her yerine batıyordu. Dayanamayıp hemen göz doktoruna randevu aldım.

Alerjik bir reaksiyon olduğunu ve gözlerimin fazlasıyla tahriş olduğunu söyledi doktor. İsmini vermeyeceğim 3 tane göz damlası ve yanında bu göz temizleme mendilini verdi bana.

Dr. Fischer Eye Care sadece alerji olduğunuzda değil normalde de kullanabileceğiniz göz kapaklarınızı ve kirpik diplerinizi temizleyebileceğiniz steril mendil.

Sabah yüzümü yıkadıktan hemen sonra, akşam da aynı şekilde yüzümü yıkayıp yatmaya gitmeden önce temizliyorum gözlerimi. Herhangi bir his vermiyor, kokmuyor, göz yakmıyor ve yaşartmıyor yani tam olarak alerjik bünyelere göre.

Sadece eczanelerde satılıyor. Bir pakette 30 tane tek tek paketlenmiş mendiller yer alıyor ve fiyatı 43 TL, malesef SSK karşılamıyor.

Umarım işinize yarar bir ürün olur, görüşmek üzere!

 

Dr Fischer

Dr Fischer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.