Blog

Adriana Lima ile Metin Hara Ayrıldı mı?
Eğlence, Genel, Vitrin

Adriana Lima ile Metin Hara Ayrıldı mı?

Adriana Lima Metin Hara aşkı

Bugünlerde ne çok konuşuluyor Adriana Lima ile Metin Hara aşkı değil mi? Eksik kalmadım ben de hemen yorumlarımı yapacağım. 1,5 yıl önce  Adriana Lima ile Metin Hara aşkı magazinlere düştü hepimiz büyük şok olduk. Ne alaka yahu hiç yakışmıyorlar diyen mi olmadı yoksa reklam birlikteliği diyen mi?

En çok da Metin Hara’nın Adriana Lima’yı belinden tutup sırtını öptüğü fotoğraf olay olmuştu. Şahsen aşırı itici bulmuştum ben.  Bir de hep saçma sapan başka yerlere bakarken öpüştükleri fotoğraf var. Ayy yok ben bu ilişkiye nedense inanamıyorum, çok sahte, çok yapmacık geliyor.

Bana sorarsanız ben ilk bu ilişkiyi duyduğumda dedim ki Acun Ilıcalı Metin Hara’ya TV8’de program yapacak, Adriana Lima ile de zaten aralar iyi, bir reklam birlikteliği bu kesin. Ama aradan aylar geçti ne bir program var ne de ayrılık haberi. Bunlar baya baya Instagram’dan birlikte fotoğraflar paylaşıyorlar. Hatta geçen gün Adriana Lima Priyanka Chopra’nın Instagram’da fotoğrafına darısı başıma gibisinden bir şeyler yazmıştı. Ay neyse konu çok dağıldı. 

Neler Olmuş?

Dün de bir haber çıktı, Adriana Instagram’da Metin Hara’yı takipten çıkmış bir de bir şeyler paylaşmış. Aslında çok da güzel bir şey söylemiş;  “Hanımlar siz kötü yetiştirilmiş erkekler için rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu iyileştirmek, değiştirmek, ebeveynlik yapmak ya da yetiştirmek sizin göreviniz değil. Siz bir partner istiyorsunuz, proje değil” demiş, bravo! Hatta geçen sene de Adriana Lima Metin Hara yı takipten çıkmıştı, birlikte çekilen fotoğraflarını silmişti. Ne güzel ilişkiler hep Instagramda yaşanıyor! 

Gelelim Metin Hara’nın bu konudaki açıklamasına. Ayrılık falan yok 18 Aralık’ta Miami’de buluşacağız demiş. Neden bu kadar açık tarih ve yerme zahmetinde bulunmuş onu da anlamış değilim. Hayır ayrılmadık, uydurmayın demesi yeterli değil mi? İlla bir şeylerin ayrıntısını verecek, daha önceki sevgililerin güzel modeller olması vs gibi. Bu arada Adriana Lima hiç bir açıklama yapmadı bu konu hakkında belirtmeden edemeyeceğim.

Peki bu konu bizim gündemimizi neden bu kadar meşgul ediyor? Çünkü biz dedikodu sever bir milletiz. Çayımızı kahvemizi alalım herkesin dedikodusunu yapalım hadi bacım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.